BSS Bursa Süspansiyon Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş. 2020 yılında otomotiv sektörünün ana sanayi merkezi Bursa-Türkiye'de kurulmuş ve önemli ticari araç ve dingil üreticilerine "Boldtech" markalı havalı süspansiyon sistemleri üretmeye başlamıştır. Sürdürülebilir kaliteli ürün prensibi ile yola çıkan BSS firması Havalı Süspansiyon Sistemleri sektöründeki 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini Türkiye ve dünya pazarlarına sunmanın gururunu yaşamaktadır.

BSS tamamen yerli sermaye ve 5000 m2 kapalı alan üretim tesisi ile kurulmuştur. İlk yılında ISO 9001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri Belgelerini alan BSS, yılda 1.000.000 Körük üretim kapasitesine sahiptir. Kalite ve kusursuz hizmet anlayışını en son teknolojik yatırımlarla tek çatı altında birleştirerek, Boldtech markasını küresel pazarda güçlü bir oyuncu haline getirmeyi hedeflemektedir.

 

01. Misyonumuz

BSS Bursa Süspansiyon Sistemleri ekibi olarak müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla;

02. Vizyonumuz

BSS Bursa Süspansiyon Sistemleri, havalı süspansiyon sistemleri alanında ticari araçlar ve endüstriyel uygulamalar için teknoloji üreten, yenilikçi çözümler sunan ve sektörün gelişimine katkı sağlayan bir dünya markası olmayı hedeflemektedir.