BSS Boldtech çalışanları olarak mühendislik, satış, üretim, kalite ve yönetim konularında uzman kişilerden oluşan bir ekibiz.

Ekip olarak şartlara uymayı ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz. Başarıya giden yolun sürekli iyileştirmeden ve uyguladığımız entegre yönetim sisteminin ISO 9001 ve ISO 14001 gerekliliklerini yerine getirmekten geçtiğinin bilincindeyiz. Ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz ülkelerin çevresel ve yerel yasal gerekliliklerini karşılamayı taahhüt ederiz. Bu nedenle çalışanlarımız, müşterilerimiz, yakın çevremiz ve hissedarlarımız için olası tüm riskleri belirlemeye, değerlendirmeye ve en aza indirmeye çalışırız.

Müşteri memnuniyetini en önemli hedef olarak görüyor ve bu bilinci çalışanlarımız ve tedarikçilerimizle birlikte sürdürüyoruz.

Zamanında sevkiyat yapmak, piyasa gereksinimlerine uygun bir fiyat politikası öngörmek ve kaliteli ürünler üretmek sürdürülebilir olmak diğer hedeflerimizdir.

Çalışanlarımızı başarımızın anahtarı olarak görür, onlara kendilerini yükseltmeleri ve geliştirmeleri için sürekli fırsatlar tanırız.

Tedarikçilerimizi iş ortağı olarak görüyoruz. Hedefimiz, tedarikçilerimizin kalite seviyesini yükseltmek ve karşılıklı çıkara dayalı bir işbirliği sağlamaktır.

Hedefimiz, sürekli gelişen bir şirket olarak algılanmak ve rakiplerimiz tarafından gücü göz ardı edilemeyecek, hızlı ve rekabet gücü yüksek bir kuruluş olduğumuzu göstermektir.