Kalite ve Çevre Politikası

Kalite ve Çevre Politikası

BSS Boldtech çalışanları olarak; mühendislik, satış, üretim, kalite ve yönetim konularında uzmanlardan oluşan tecrübeli bir ekibiz.

Ekip olarak, koşullara uyacağımızı ve kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli iyileştireceğimizi taahhüt ederiz. Başarı yolunun sürekli gelişimden ve uyguladığımız entegre yönetim sisteminin ISO 9001 ve ISO 14001 gereklerinin yerine getirilmesinden geçtiğinin bilincindeyiz. Ülkemizin ve faaliyette bulunduğumuz ülkelerin çevre ve yerel yasal gerekliliklerini karşılamayı taahhüt ediyoruz. Bu nedenle; çalışanlarımız, müşterilerimiz, yakın çevremiz ve hissedarlarımız için mümkün olan bütün riskleri tespit etmek, değerlendirmek ve en aza indirmek için çalışıyoruz.

Müşteri memnuniyetini en önemli hedefimiz olarak görüyor ve bu bilinci çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz ile beraber devam ettiriyoruz. Bununla 

beraber, sürdürülebilir diğer hedeflerimiz; sevkiyatları zamanında yapmak, pazar gerekliliklerine uygun bir fiyat politikası öngörmek ve kaliteli ürünler üretmektir.

Çalışanlarımızı başarımızın anahtarı olarak görüyor, onlara sürekli kendilerini iyileştirme ve geliştirme imkanları sunuyoruz.

Tedarikçilerimizi iş ortağımız olarak görüyoruz. Amacımız, tedarikçilerimizin kalite seviyesini yükseltmek ve karşılıklı fayda temelinde uzun vadeli iş birliği yapmaktır.

Hedefimiz, sürekli gelişen bir şirket olarak algılanmak ve rakiplerimiz tarafından gücü göz ardı edilemeyecek, hızlı ve rekabet gücü yüksek bir organizasyon olduğumuzu göstermektir.