Hakkımızda

01. Misyonumuz

BSS Bursa Süspansiyon Sistemleri ekibi olarak müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm paydaşlarımızla;

  • Sürekli gelişmeyi ilke ediniyoruz.
  • Faaliyetlerimizi ve üretimlerimizi çevreye zarar vermeden sürdürüyoruz
  • Teknolojik yatırımlarla büyüyor ve ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz
  • Kaliteli ürün ve hizmet sunmanın yolunun verimli ve karlı çalışmaktan geçtiği bilinci ile çalışmalarımıza yön veriyoruz.

02. Vizyonumuz

BSS Bursa Süspansiyon Sistemleri, havalı süspansiyon sistemleri faaliyet alanında ticari araç ve endüstriyel uygulamalar için teknoloji üreten, yenilikçi çözümler sunan ve sektörün gelişimine katkı sağlayan global bir marka olmayı amaçlar.

Hakkımızda

2020 yılında otomotiv sektörünün merkezi Bursa’da kurulan
BSS Bursa Süspansiyon Sistemleri Sanayi Ticaret A.Ş. , önemli ticari araç ve dingil üreticileri için ‘’Boldtech’’ markasıyla hava süspansiyon körüğü üretimine başlamıştır. Sürdürülebilir Kaliteli Ürün prensibi ile yola çıkan BSS firması , Hava Süspansiyon Körüğü sektöründeki 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini Türkiye ve Dünya pazarının hizmetine sunmanın gururunu yaşıyor.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan BSS firması , 3.000 m2’si kapalı üretim alanı olmak üzere toplamda 4.500 m2’lik bir tesis üzerine inşa edilmiştir. Üretiminin ilk yılında ISO 9001 ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemleri Sertifikaları ile belgelendirilmiş olan BSS , yıllık 500.000 ad. Hava Süspansiyon Körüğü üretim kapasitesine sahiptir. Kalite ve kusursuz hizmet anlayışını en son teknolojik yatırımlar ile tek bir çatı altında birleştiren firma, Boldtech markasını global pazarın güçlü bir oyuncusu haline getirmeyi amaçlamaktadır

Boldtech Air Spring Ürün Yelpazesi

Rolling Lob Air Spring
En çok kullanılan ürün grubudur. Bu ürünler komyon , treyler, otobüs ve ticari araçlarda kullanılmaktadır.
Convoluted Air Spring
Çok çeşitli uygulama alanı olan bir ürün grubudur. Endüstriyel alanlarda yaygın olduğu kadar dingil kaldırma ürünü olarak da sık kullanılıyor.
Cabin Air Spring
Genel olarak tır kabinlerinde sürüş yüksekliği ve konfor sağlamak için kullanılmaktadır.
Seat Air Spring
Ticari araçlarda şoför koltuklarında kullanılır. Sürücünün konfor ve rahatlığını sağlayıp yorgunluğunu azaltır.